БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

В Академії СБУ керівник Програми професійної підготовки Україна-НАТО провів лекцію з ґендерної рівності

В Академії СБУ керівник Програми професійної підготовки Україна-НАТО провів лекцію з ґендерної рівності

У Національній академії Служби безпеки України керівник Програми професійної підготовки Україна-НАТО Ове Уруп-Медсен провів із курсантами лекцію про інтегрування ґендерних аспектів у діяльність сектору безпеки та оборони.

 

В інтерактивному форматі Ове Уруп-Медсен залучив молодь навчального закладу до розгляду питань ґендерної проблематики. Під час зустрічі, зокрема, розглядалися теми досягнення ґендерного балансу, інтегрування принципу рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у реформи в Україні.

 

За результатами досліджень Світового банку у сфері трудового, майнового і сімейного права, Данія – одна з шести країн світу, які повністю досягли гендерної рівності. Саме на прикладі досягнень та викликів Королівства Данії експерт розповів про кращі міжнародні практики та досвід країн-членів НАТО щодо розбудови ґендерно-збалансованого суспільства.

 

«Якщо жінки в середньому становлять 50% населення країни, то будь-які утиски чи обмеження половини трудового потенціалу – це удар по бізнесу й економіці. Тому для гармонійного розвитку держави кожен має щодня працювати над собою й активно відстоювати рівні можливості для всіх», – наголосив Керівник Програми професійної підготовки Україна-НАТО.

 

Колектив Академії щиро подякував Ове Уруп-Медсену за цікаві історичні приклади, непересічні факти та мотивацію імплементувати позитивні зміни в діяльність української спецслужби.

24/04/2019 16:16
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua