БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

В Академії Герою України Руслану Лужевському встановлено меморіальний стенд

В Академії Герою України Руслану Лужевському встановлено меморіальний стенд

Меморіальний стенд, присвячений пам’яті Героя України майора Служби безпеки Руслана Лужевського, відкрито у Національній академії СБУ до Дня захисника України.

 

Урочисте відкриття відбулося за участі курсантів та рідних загиблого співробітника спецслужби у народознавчій світлиці І курсу, якому присвоєно його ім’я.

 

Батьки та дружина Героя виразили щиру вдячність керівництву та вихованцям Академії за всебічну підтримку та вшанування пам’яті Руслана. Мати – Ніна Іванівна підкреслила, що він завжди приділяв значну увагу молодому поколінню, заохочував підлітків до занять спортом, виховував у них силу духу, витримку, патріотичні почуття «Руслан віддав своє життя заради майбутнього нашої молоді. Впевнені, що курсанти першого курсу стануть гідними захисниками нашої Батьківщини», – наголосили батьки загиблого бійця «Альфи».

 

У цей день першокурсники також відвідали місце поховання Руслана Лужевського, щоб віддати шану Герою, який став для них зразком мужності, офіцерської честі та істинного патріотизму. 

15/10/2015 17:23
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua