БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Український доброволець – символ небайдужості, твердої громадянської позиції та братерства

Український доброволець – символ небайдужості, твердої громадянської позиції та братерства

14 березня в Національній академії Служби безпеки України відбулась зустріч із добровольцем, учасником АТО та волонтером Володимиром Фаренюком.

 

Участь у заході взяли керівництво, курсанти та співробітники вишу. Проректор Віктор Макаренко зазначив, що українські добровольці – люди з великої літери, справжні патріоти. «Сьогодні у вас є шанс поспілкуватися з людиною, яка не зі слів знає, що таке військова агресія та в ім’я чого наші земляки залишили звичне життя й добровільно поїхали захищати східні рубежі нашої країни», – підкреслив проректор, звертаючись до молоді Академії.

 

Під час зустрічі Володимир Фаренюк розповів, що з початком конфлікту на Донбасі він займався волонтерською роботою в регіоні, а в 2015 став добровольцем, приєднавшись до окремого штурмового батальйону «Айдар». «Я не офіцер, але пішов за покликом серця захищати землю, на якій родився й виріс. Заради дітей, заради світлого майбутнього моєї Батьківщини», – наголосив Володимир Леонідович.

 

Також на прикладі шановного гостя курсанти дізналися, що й після демобілізації боротьба за мир не завершується. Володимир Фаренюк продовжує займатися волонтерською роботою, допомагаючи українським воїнам, підтримує родини загиблих побратимів, організовує заходи для дітей із Донбасу.

 

Колектив Академії подякував добровольцю за теплу зустріч та щире спілкування, а навзаєм отримав цінні настанови – бути чесним, не шкодувати сил на добрі речі та завжди пам’ятати тих, хто боровся й бореться за можливість українців жити в мирній незалежній країні.

 

У цей день вихованці Національної академії СБУ також поклали квіти до пам’ятника воїнам-добровольцям, щоб віддати шану усім бійцям, котрі за власним бажанням стали на захист рідної землі, але не змогли повернутися додому живими.  

 

14/03/2019 18:49
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua