БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

«Український День захисника наші військові і добровольці заслужили по праву своєю мужністю і відвагою у війні з агресором», – ректор Академії СБУ

«Український День захисника наші військові і добровольці заслужили по праву своєю мужністю і відвагою у війні з агресором»,  – ректор Академії СБУ

У Національній академії Служби безпеки України відзначили День захисника України.

 

На урочистому зібранні ректор навчального закладу зачитав звернення  Голови Служби безпеки України та привітав колектив зі святом мужності й честі. «Український День захисника наші військові і добровольці заслужили по праву своєю мужністю і відвагою у війні з агресором».

 

Ректор також наголосив, що сьогодні війна ведеться не лише на лінії розмежування: «Війна ведеться і за уми та серця наших громадян, нашої молоді. І наш обов’язок – виховувати патріотів, майбутніх захисників, від яких залежатиме, де буде Україна через п’ять-десять років».

 

Колектив навчального закладу з нагоди свята також привітали артисти з академічного ансамблю пісні і танцю Національної гвардії України, заслужений артист України Альберт Салтиков, хореографічні колективи міста Києва, талановита молодь Київського інституту музики імені Р. Глієра та НА СБУ.

 

  

 

Напередодні Дня захисника України, 13 жовтня, колектив Академії та офіцери СБУ із усіх куточків нашої держави, які приїхали на курси підвищення кваліфікації, віддали шану полеглим Героям біля пам’ятника захисникам незалежності та територіальної цілісності України – співробітникам Служби, які загинули під час АТО.

 

Після хвилини мовчання присутні поклали квіти до меморіального знаку та згадали імена колег, котрі до останньої хвилини життя залишились вірними військовому і громадянському обов’язку. Одному із них  – легендарному контррозвіднику, полковнику Олександру Хараберюшу, у цей день мало виповнитися 40 років.

 

  

14/10/2017 10:56
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua