БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

«Українська мова – одна з найважливіших цеглинок у фундаменті нашої держави», – ректор Академії

«Українська мова – одна з найважливіших цеглинок у фундаменті нашої держави», – ректор Академії

У Національній академії СБУ відбулося свято з нагоди Дня української писемності та мови, яке відвідали видатні вітчизняні поети – Тетяна Домашенко та Віктор Женченко.   

Участь у заході взяли співробітники, курсанти та студенти навчального закладу, більшість з яких – талановиті поети-початківці.

 

«Упродовж багатьох століть нам, українцям, намагалися нав’язувати думку про «вторинність» нашої мови, ретельно приховуючи багатовіковий пласт української писемності, історії та культури. Українська мова – одна з найважливіших цеглинок у фундаменті нашої держави, тож ми маємо берегти рідне слово та примножувати здобутки предків», – зазначив ректор Академії Сергій Кудінов.

 

Почесні гості НА СБУ зачитали свої поетичні твори, поділилися особистим письменницьким досвідом та надихнули молодих авторів. Цього дня Тетяна Домашенко у власних віршах згадала кращих українських майстрів полум’яного слова – Тараса Шевченка, Лесю Українку, Івана Котляревського, Василя Симоненка, Олександра Довженка, які прославили рідну мову на весь світ. А Віктор Женченко представив один із найсильніших своїх віршів «Слов’янськ», який написав у 2014 році після повернення з району АТО. На згадку про зустріч ректор подарував поетам видання про історію спеціальних служб України та художньо-публіцистичний альманах колективу навчального закладу.

 

  

 

На творчому вечорі академічна молодь презентувала вірші та музичні композиції, у тому числі власні.

 

Керівництво вишу та відомі поети нагородили переможців VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г.Шевченка та ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, а також художнього конкурсу тематичних стіннівок. 

 

  

10/11/2017 14:00
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua