БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

Українські експерти обговорили проблеми забезпечення інформаційної безпеки

Українські експерти обговорили проблеми забезпечення інформаційної безпеки

Вплив інформаційної складової «гібридної війни», що ведеться вже більше двох років проти України, зростає у зв’язку з активним використанням інформаційного простору як плацдарму для боротьби. 


На цьому наголосив т.в.о. ректора Національної академії Служби безпеки України Сергій Кудінов, звертаючись до учасників VІІ науково-практичної конференції «Актуальні проблеми управління інформаційною безпекою держави», яка традиційно пройшла у навчальному закладі української спецслужби і була організована спільно з Інститутом модернізації змісту освіти МОН України та Науково-дослідним інститутом інформатики і права НАПрН України.

 

Невирішені нагальні питання щодо забезпечення інформаційної безпеки в Україні привертають все більшу увагу вітчизняних науковців і практиків. Цьогоріч Академія СБУ отримала рекордну кількість заявок на участь у науковому заході, який щороку об’єднує експертів з питань захисту інформації з обмеженим доступом та інформаційного протиборства. 

 

До роботи VІІ науково-практичної конференції долучилися представники Ради національної безпеки і оборони України, Національного антикорупційного бюро, Національного інституту стратегічних досліджень, Інституту законодавства Верховної Ради України, Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства оборони України, Національної поліції України, а також фахівці із 20 наукових установ та вищих навчальних закладів.

 

      

 

Національна академія СБУ дещо змінила формат заходу, перейнявши кращий міжнародний досвід. Нововведенням стала робота у трьох потоках, кожен із яких передбачав дискусійні панелі. Зокрема, в одній із них представники різних наукових установ комплексно розглянули правові й організаційно-тактичні аспекти протидії російській інформаційній агресії та спільно визначили шляхи удосконалення законодавчої бази у сфері забезпечення інформаційної безпеки України. 

 

  

 

Науковці також обговорили проблемні питання підготовки в Україні висококваліфікованих фахівців, здатних ефективно протистояти сучасним інформаційним загрозам. 

 

Кожен учасник заходу отримав від Академії диск із матеріалами конференції. Також за результатами наукового форуму фахівці ухвалили рекомендації, які увійдуть у збірник тез доповідей.

 

19/03/2016 10:31
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua