БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Українці – єдині в любові до рідної землі та пам'яті про загиблих Героїв – ректор НА СБУ Сергій Кудінов

Українці – єдині в любові до рідної землі та пам'яті про загиблих Героїв – ректор НА СБУ Сергій Кудінов

У рамках всеукраїнського благодійного туру офіцери та курсанти Академії СБУ провели в Херсоні вечір пам’яті загиблих під час проведення АТО та ООС співробітників Служби безпеки України. Вони представили виставу-реквієм «Війна без строку…» та виставку картин «Невидима варта».

 

Колектив навчального закладу розпочав всеукраїнський благодійний тур у січні 2017 року, у ході якого близько 950 тисяч гривень було зібрано й передано місцевим шпиталям на лікування й реабілітацію наших бійців. Херсон став двадцять другим містом, де відбувся доброчинний захід.

 

Вшанувати загиблих захисників України до обласного академічного музично-драматичного театру імені Миколи Куліша прийшли представники органів державної влади, співробітники УСБУ в Херсонській області та ГУ СБУ в АР Крим (з дислокацією в м. Херсон), військові, духовенство, молодь та громадськість.

 

 

«Війна та її наслідки однаково відчутні в кожному куточку нашої Батьківщини. Ми відвідали двадцять одне місто і сьогодні в Херсоні вкотре переконуємось, що є речі, єдині для всіх українців – це любов до нашої землі та пам'ять про загиблих Героїв», – наголосив ректор Національної академії Служби безпеки України Сергій Кудінов.

 

Глядачі ознайомилися із репродукціями картин, присвячених загиблим співробітникам СБУ, та переглянули виставу-реквієм у виконанні курсантів Академії. Також було презентовано один із фільмів відеопроекту «Пам’ятаємо» про полковника СБУ Олександра Хараберюша, який загинув внаслідок теракту в березні 2017 року в центрі Маріуполя.

 

Перший заступник начальника Управління СБУ в Херсонській області Андрій Гавриченко подякував співробітникам і вихованцям Національної академії СБУ за унікальний захід про Героїв, який не залишив байдужим жодного присутнього в залі.

 

Кошти, зібрані під час благодійного вечора, Сергій Кудінов та Андрій Гавриченко вручили Вікторії Вагнер – головному лікарю херсонського реабілітаційного центру для воїнів АТО, відкритого на базі комунального закладу «Обласна лікарня відновного лікування» Херсонської обласної ради.

 

«Щиро вдячна за те, що розповідаєте правду про війну та героїзм наших воїнів. Кожен із нас повинен бути гідним хлопців, які віддали життя за мир в Україні», – підкреслила Вікторія Вагнер.

 

12/11/2018 16:24
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua