БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Україна єдина: в Академії відзначили 99-у річницю проголошення Акту Злуки ЗУНР та УНР

Україна єдина: в Академії відзначили 99-у річницю проголошення Акту Злуки ЗУНР та УНР

Колектив НА СБУ долучився до загальнонаціонального відзначення Дня Соборності України. З нагоди цієї визначної державної події відбулися тематичні лекції, відвідування Національного музею історії України і вшанування пам’яті борців за свободу та єдність нашої держави.

 

Для курсантів закладу вищої освіти учасник АТО, доктор педагогічних наук, доцент Володимир Артемов провів інформативну та мотивуючу лекцію «100-річчя проголошення Незалежності УНР та Акт Злуки ЗУНР та УНР – початок відліку в історії новітнього українського державотворення». Лектор наголосив, що минуло сто років з моменту проголошення української незалежності IV Універсалом Української Центральної Ради. Але й сьогодні відданим патріотам на сході нашої країни так само доводиться відстоювати незалежність і соборність України, як і їхнім попередникам століття тому.

 

У Національному музеї історії України вихованці Академії СБУ оглянули виставку «Українська дипломатія 1917–1924 рр.: зародження національних традицій», яка присвячена створенню зовнішньополітичного відомства Української Народної Республіки. Експозиція налічує низку унікальних експонатів: оригінали документів з архівів державних і міжнародних фондів, з приватних колекцій, які репрезентують ключові події діяльності УНР та Української Держави, закладання підвалин розвитку української дипломатії.

 

 

 

Вшановуючи подвиг видатного творця української державності та першого президента незалежної України Михайла Грушевського, першокурсники також поклали квіти до підніжжя його пам’ятника. Крім того, біля меморіального знаку Героям Небесної Сотні майбутні офіцери віддали шану сучасним борцям за Україну та загадали, щоб нарешті здійснились віковічні мрії, якими жили і за які умирали кращі сини нашої держави.

 

 

23/01/2018 15:40
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua