БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Учора – школярі, сьогодні – курсанти: нове поповнення в академічній родині

Учора – школярі, сьогодні – курсанти: нове поповнення в академічній родині

У Національній академії СБУ завершився набір курсантів 2020 року. Кращі з кращих абітурієнтів пройшли нелегкі вступні випробування та розпочали свій шлях до опанування омріяної професії.

 

Нове поповнення Академії – це учасники й призери всеукраїнських олімпіад, члени Малої академії наук, кандидати в майстри спорту України, діти учасників АТО та ООС, талановиті й всебічно розвинені абітурієнти, які за покликом серця вирішили стати співробітниками СБУ.

 

Кожен четвертий першокурсник закінчив школу з золотою чи срібною. медаллю. Майже 60% курсантів мають середній бал атестата 180 балів і вище Зріс і середній конкурсний бал молоді – цього року він сягнув 170.

 

 

Щоб вступити до НА СБУ молодь з усієї України пройшла багатоетапне вивчення в органах і підрозділах СБУ і конкурсний відбір у самому закладі. Зокрема, поглиблене медичне обстеження, випробування з фізичної підготовки та професійно-психологічний відбір.

 

Наразі першокурсники розпочали курс первинної військової підготовки. На навчально-тренувальну базу «Зелена Діброва» їх проводжали батьки та керівництво Академії.

 

«Ви заслужено вибороли право вступити до єдиного в країні вишу контррозвідувального спрямування. Попереду – довгий шлях інтелектуального, фізичного, професійного зростання і наскільки успішним він буде – залежить лише від вас. Тож починайте працювати над собою вже сьогодні», – звернувся до молоді ректор НА СБУ Сергій Кудінов.

 

Під час первинної військової підготовки першокурсники опановують нові знання й навички, необхідні кожному військовослужбовцю для прийняття Військової присяги. А саме вивчають елементи стройової, вогневої, інженерної, тактичної підготовки та захисту від зброї масового ураження.

 

20/08/2020 09:37
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua