БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Учасників Всеукраїнського юнацького турніру з дзюдо привітали відомі спортсмени – співробітники Академії СБУ

Учасників Всеукраїнського юнацького турніру з дзюдо  привітали відомі спортсмени – співробітники Академії СБУ

Колектив Національної академії СБУ привітав учасників ІІ Всеукраїнського юнацького турніру з дзюдо у Кременчуці, присвяченого загиблим співробітникам української спецслужби у районі проведення АТО.

 

У церемонії відкриття турніру взяли участь заступник Голови СБУ Вадим Поярков, керівник спецпідрозділу «Альфа» Олександр Устименко, ректор Академії СБУ Сергій Кудінов, мер міста Віталій Малецький, рідні загиблого капітана СБУ Геннадія Біліченка – дружина Наталія та син Денис. 

 

Цього року у турнірі, організованому Службою безпеки України та Федерацією дзюдо Полтавської області, за перемогу боролися понад 650 юнаків та дівчат з усіх регіонів України.

 

«Такі заходи об’єднують наше суспільство, надихають молодь загартовувати себе для захисту Батьківщини та пам’ятати про тих, хто віддав за незалежність і майбутнє України найдорожче – власне життя», – зазначив ректор НА СБУ Сергій Кудінов, вітаючи юних спортсменів.

 

  

 

Переможці змагань були нагороджені грамотами, кубками та медалями з рук керівництва СБУ та видатних українських спортсменів – співробітників Академії Георгія Зантарая та Артема Блошенка. «Я вдруге беру участь в цьому турнірі, який несе дуже важливу місію. Вдячний організаторам та учасникам змагань за зусилля, спрямовані на увічнення пам'яті наших Героїв», – наголосив  переможець та призер чемпіонатів світу з дзюдо Георгій Зантарая.

 

На турнірі кожен учасник також мав змогу переглянути фотоекспозицію Академії, присвячену загиблим співробітникам СБУ. На стендах висвітлено героїчний шлях воїнів, які до останньої хвилини життя служили нашій державі.

 

22/03/2017 21:41
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua