БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

У закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання й надалі готуватимуть правників

У закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання й надалі готуватимуть правників

Народні депутати України, представники міністерств разом із керівниками закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання та експертами обговорили реформування вищої юридичної освіти в Україні.

 

У робочій нараді взяли участь голова Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак, голова підкомітету з питань вищої освіти Комітету ВРУ з питань освіти, науки та інновацій Юлія Гришина, голова робочої групи з питань розвитку юридичної освіти Комісії з питань правової реформи при Президентові України Наталія Кузнєцова, заступник Міністра освіти і науки України з питань європейської інтеграції Андрій Вітренко. Заклади вищої освіти зі специфічними умовами навчання представляли ректор Національної академії внутрішніх справ Володимир Чернєй та ректор Національної академії Служби безпеки України Андрій Черняк.

 

Під час форуму були розглянуті основні цілі реформи вищої юридичної освіти в Україні, спрямовані на приведення її у відповідність до сучасних міжнародних і світових стандартів та підвищення якості підготовки правників.

 

Найбільш дискусійним стало питання підготовки фахівців-юристів ЗВО зі специфічними умовами навчання. Після розгляду аргументів «за» і «проти» парламентарі, представники профільних міністерств та очільники ЗВО досягли попередніх домовленостей щодо збереження спеціальності 081 «Право» у закладах освіти СБУ, МВС та інших силових відомств.

 

Експерти також обговорили особливості дистанційного навчання для ЗВО зі специфічними умовами навчання та шляхи вдосконалення наукових шкіл у сфері права, які діють сьогодні.

 

Підбиваючи підсумки наради учасники підкреслили, що такий формат диспуту, який об’єднує представників органів влади, ЗВО та стейкхолдерів, варто продовжувати й надалі.

 

  

02/02/2021 19:38
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua