БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

У травні співробітники Академії здобули для України 9 золотих нагород

Травень 2015 року став надзвичайно успішним для спортсменів Національної академії Служби безпеки України. У минулому місяці вони не лише завоювали для себе значну кількість балів, які стануть їх путівкою на участь у чемпіонаті світу та Олімпійських іграх, але й доклали максимум зусиль, щоб Державний Гімн України переможно лунав на міжнародних змаганнях з різних видів спорту.

Так, шаблістці Ользі ХАРЛАН вдалося поповнити українську скарбничку трьома медалями. 31 травня на етапі Гран-Прі «Московська шабля» вона втретє на цьому турнірі здобула впевнену перемогу, у фіналі розгромивши російську фехтувальницю. Крім того, на етапі Кубка світу, який проходив у м. Пекін (Китай) з 29 квітня до 4 травня, Ольга виборола бронзову  нагороду в особистій та срібну нагороду в командній першостях.

Співробітник Академії – відомий спортсмен Георгій ЗАНТАРАЯ минулого місяця теж підтвердив свій високий статус двома гучними перемогами. 23 травня Георгій завоював золоту нагороду на міжнародному турнірі серії «Мастерс», де в кожній ваговій категорії були представлені 15 найсильніших дзюдоїстів світу. Міжнародний турнір Гран-Прі у м. Загреб (Чехія) також приніс Г.Зантарая тріумфальне золото.

Ще один український дзюдоїст Артем БЛОШЕНКО у ваговій категорії 100 кг став переможцем відкритого континентального Кубку, який проходив у м. Бухарест (Румунія) 30-31 травня.

Неперевершені результати продемонстрували і вітчизняні легкоатлети. Богдан БОНДАРЕНКО виборов першість на міжнародних змаганнях у м. Токіо (Японія), завоював срібло на другому етапі турніру «Діамантова ліга» у м. Шанхай (Китай) та переміг на міжнародному турнірі «Золота Шиповка» у м. Острава (Чехія). Його колега по стрибках у висоту Андрій ПРОЦЕНКО також відзначився на чеських змаганнях, де став бронзовим призером.

Дві медалі Україні принесли легкоатлетка Наталія СЕМЕНОВА та Сергій ГРИНЬ. Наталія посіла третє місце з метання диску на міжнародному турнірі у м. Хенгело (Нідерланди), а Сергій здобув бронзову нагороду з академічного веслування у розряді парна двійка на чемпіонаті Європи.

Співробітники Академії підкорювали спортивні вершини не лише за кордоном, але й у себе вдома. На міжнародній велогонці для професіоналів Horizon Park Race Maidan, яка проходила 31 травня на День Києва, срібна призерка Чемпіонату світу на шосе Ганна СОЛОВЕЙ завоювала золоту нагороду. А українські борці Василь ФЕДОРИШИН та Валерій АНДРІЙЦЕВ блискуче виступили у м. Одеса, де на міжнародному турнірі «Чорне море» перемогли суперників у вагових категоріях 60 кг та 96 кг.

Загалом, у минулому місяці співробітники Академії здобули 9 золотих, 2 срібних та 4 бронзових медалей. Колектив навчального закладу вітає спортсменів із заслуженими нагородами та бажає їм успіху у чемпіонатах Європи та світу, а також на І Європейських іграх і Всесвітній універсіаді!

03/06/2015 14:03