БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

У рамках Річної національної програми співробітництва Україна – НАТО на 2015 рік в Академії проведено семінар

У рамках Річної національної програми співробітництва Україна – НАТО на 2015 рік в Академії проведено семінар

На виконання пункту 4.4 Річної національної програми співробітництва Україна – НАТО на 2015 рік, затвердженої Указом Президента України від 23 квітня 2015 року № 238, у Національній академії Служби безпеки України проведено семінар з підвищення кваліфікації працівників державних органів, підприємств, установ і організацій України, які працюють з інформацією НАТО з обмеженим доступом.

 

Участь у заході взяли 65 представників 17 міністерств і відомств, зокрема, Адміністрації Президента України, Апарату РНБО України, Адміністрації Державної прикордонної служби України, Національної гвардії України.

 

«Академія спільно зі Службою безпеки України продовжує реалізовувати курс визначений керівництвом держави щодо Євроатлантичної інтеграції, адаптації наших державних органів і військових формувань до роботи з інформацією НАТО з обмеженим доступом», - підкреслив т.в.о. ректора НА СБУ полковник Кудінов С.С., відкриваючи захід.

 

За його словами, науково-практичний семінар не втрачає своєї актуальності, незважаючи на те, що проводиться в Академії вже 13 рік поспіль, а навпаки – у зв’язку з посиленням партнерських відносин України і НАТО забезпечення належного рівня кваліфікації працівників державних органів, які працюють з інформацією НАТО, є одним із важливих складових розвитку стратегічного співробітництва нашої держави з Організацією Північноатлантичного договору.

 

Під час заходу фахівці з практичних підрозділів і науковці обговорили важливі питання щодо забезпечення охорони інформації НАТО в Україні, специфіки оформлення доступу та допуску до інформації НАТО, порядку та умов передачі матеріальних носіїв інформації з обмеженим доступом до структур НАТО, шляхів удосконалення системи спеціальної перевірки громадян у зв’язку з допуском до інформації з обмеженим доступом.  

 

За результатами роботи семінару учасникам вручено сертифікати з підвищення кваліфікації працівників державних органів, підприємств, установ і організацій України, які працюють з інформацією НАТО з обмеженим доступом.

29/12/2015 17:22
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua