БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

У пам'ять про українських воїнів колектив Академії СБУ презентував виставку картин та виставу-реквієм на Сумщині

У пам'ять про українських воїнів колектив Академії СБУ презентував виставку картин та виставу-реквієм на Сумщині

Напередодні Дня захисника України курсанти та офіцери закладу виступили із виставою-реквіємом «Війна без строку…» та виставкою картин «Невидима варта» у Лебедині на запрошення місцевої районної державної адміністрації.

 

Захід відвідали очільник та співробітники УСБУ в Сумській області, керівництво району, молодь навчальних закладів, місцеві жителі. Також на презентацію прийшли родини загиблих українських воїнів Лебединщини, які принесли із собою портрети рідних, котрі загинули на Донбасі від рук ворога.

 

Лебедин став двадцять шостим містом України, де проведено пам’ятний захід. Ректор Національної академії СБУ Сергій Кудінов наголосив, що виставка картин та вистава-реквієм висвітлюють долі загиблих співробітників СБУ, але присвячуються усім захисникам України. «За життя і навіть після смерті співробітників СБУ ми не про все можемо розповідати, але намагаємося передати правду про їхні подвиги до громадян», – зазначив ректор Академії.

 

  

 

Національна академія СБУ з 2015 року долучилася до увічнення пам’яті Героїв – на їх честь названо 11 навчальних підрозділів, відкрито пам’ятні стели, проводяться Уроки мужності у школах, де навчалися загиблі, організовуються заходи із родинами, створено відеопроєкт «Пам’ятаємо».

 

Т.в.о. начальника УСБУ в Сумській області Юрій Захарченко зауважив, що співробітники СБУ й досі пліч-о-пліч із військовими з інших формувань виконують свій обов’язок у складі Об’єднаних сил: «Ми знаємо, що таке втрати побратимів. Усім відомий командир сумської «Альфи» Герой України Олександр Аніщенко був із нашого Управління». У пам'ять про нього під час заходу було продемонстровано відеосюжет НА СБУ.

 

Розповідь авторки виставки картин Лесі Шиденко та виступ курсантів із виставою-реквіємом зворушили до сліз глядачів у залі, адже кожна із історій підтверджувала – Україна на війні втрачає своїх кращих захисників.

 

Голова Лебединської районної державної адміністрації Віктор Химич щиро подякував колективу Академії за проведений захід, що розкриває страшні подробиці війни та героїзм борців за незалежність та територіальну цілісність України.

 

  

08/10/2019 15:33
◄ Повернутись