БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

У музеї історії України у Другій світовій війні презентовано відеосюжет Академії СБУ, присвячений пам’яті загиблих воїнів 1941-45 років (відео)

У музеї історії України у Другій світовій війні презентовано відеосюжет Академії СБУ, присвячений пам’яті загиблих воїнів 1941-45 років (відео)

У День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни курсанти Національної академії Служби безпеки України відвідали Національний музей історії України у Другій світовій війні.

 

Молодь першого курсу оглянула експозиції, присвячені подіям 1941-45 років, які наочно демонструють жахіття війни і водночас героїзм захисників своєї землі.

 

Науковий співробітник музею розповіла не лише про оборонні та наступальні воєнні операції часів Другої світової війни, але й про долі людей, які пройшли жорна війни, пекло концтаборів та ГУЛАГи. Пам'ять про це живе в унікальних експонатах, зразках зброї, документах і фотокартках, особистих речах героїв.

 

Особливу увагу під час екскурсії було приділено важливій місії пошукових організацій та небайдужих громадян, які відновлюють історичну пам'ять та справедливість, знаходячи останки загиблих воїнів Другої світової війни. Музейну експозицію, що висвітлює цю роботу, доповнив відеосюжет Національної академії СБУ.

 

 

В основі ролику – дослідницькі експедиції курсантів Академії СБУ, які з 2016 року разом з представниками Всеукраїнської громадської організації «Закінчимо війну…» знаходять останки воїнів Другої світової війни. Під час пошукових робіт на Київщині та Житомирщині молодь Академії знайшла рештки тіл шістдесяти восьми загиблих солдатів, одного з яких вдалося ідентифікувати. Їх останки були перепоховані з усіма військовими почестями.

 

 

23/06/2018 11:34
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua