БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

У другу річницю АТО Голова СБУ разом із колективом Академії вшанував пам’ять загиблих Героїв

У другу річницю АТО Голова СБУ разом із колективом Академії вшанував пам’ять загиблих Героїв

У другу річницю початку проведення антитерористичної операції Голова Служби безпеки України Василь Грицак зустрівся з випускниками Національної академії СБУ та взяв участь у вшануванні пам’яті загиблих під час АТО співробітників вітчизняної спецслужби.

 

Про протистояння на сході України «із перших вуст» вихованці Академії почули від керівника Служби безпеки.  «Рівно два роки тому вперше в новітній історії України ми зіткнулися з прямою військовою загрозою, «гібридною» війною. Озброєні люди, спецназ, терористи, прикриваючись мирним населенням, захопили низку адміністративних будівель у Слов’янську, Краматорську, Дружківці. Ми розуміли, що нам протистоїть ворог, керований з Москви, і в планах Росії – захоплення цілої низки південних та східних областей України», – зазначив Василь Грицак на зустрічі з курсантами випускного курсу НА СБУ.

 

Керівник спецслужби в залі, де розміщена виставка «Історія війни за незалежність. Донбас», розповів молодому поколінню про бої наших воїнів за Донецький аеропорт, звільнення Краматорська, Слов’янська, Маріуполя, Костянтинівки та інших українських міст, створення нового підрозділу «Альфи», а також про героїв СБУ, які наближають перемогу нашої держави. «Лише з 2015 року поза районом проведення АТО Службою безпеки знешкоджено 30 диверсійно-розвідувальних груп противника. Близько 200 терористичних проявів були попереджені або розкриті. Ми знаємо тактику ворога і навчилися йому ефективно протидіяти», – підкреслив Голова СБУ.

 

Під час зустрічі Василь Грицак також наголосив, що близько 40 курсантів цього випускного курсу вже достроково перейшли на оперативну роботу в СБУ, а ті, хто продовжили навчання, надають допомогу практичним підрозділам спецслужби. Майбутні співробітники відомства беруть активну участь і в наукових заходах, де висвітлюють питання протидії «гібридній» війні та тероризму. Голова СБУ привітав курсантів з перемогами на всеукраїнських олімпіадах і конкурсах наукових робіт та відзначив кращих із них.

 

   

 

Зустріч вихованців Академії з керівником Служби безпеки України співпала із другими роковинами загибелі офіцера полтавської «Альфи» Геннадія Біліченка. Разом із колективом Національної академії Василь Грицак віддав шану захисникам України і поклав квіти до пам’ятника співробітникам СБУ, які віддали життя за збереження незалежності та територіальної цілісності нашої держави. Також очільник спецслужби оголосив, що на честь капітана Геннадія Біліченка буде названо майбутній перший курс навчального закладу.

 

  

 

 

14/04/2016 10:12
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua