БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

У другі роковини трагедії вихованці Академії вшанували Героїв, які загинули за незалежність України

У другі роковини трагедії вихованці Академії вшанували Героїв,  які загинули за незалежність України

5 травня курсанти Національної академії Служби безпеки України поклали квіти на місця поховань Героїв України – офіцерів СБУ Олександра Аніщенка та Руслана Лужевського, які віддали життя у бою з терористами під Слов’янськом рівно два роки тому.

 

На Сумщину – батьківщину полковника Олександра Аніщенка приїхали вихованці Академії, курс яких носить ім’я Героя. Разом із рідними та друзями загиблого, місцевою владою та колегами із Управління Служби безпеки України в Сумській області молодь взяла участь у пам’ятній лінійці, яка пройшла у рідній школі офіцера СБУ. Під час вшанування було оголошено про перейменування однієї із центральних вулиць міста на честь Олександра Аніщенка та відкрито меморіальну дошку. «Пам'ять про наших Героїв непідвладна часу, вона завжди житиме в наших серцях», - підкреслила курсантка ІІ курсу Ангеліна К.

 

  

 

Поминальну панахиду у цей день провели на могилі Руслана Лужевського у рідному селі Волошинівка Київської області. Вшанувати пам'ять Героя та підтримати рідних прийшли друзі й бойові побратими із ЦСО «Альфа», місцеві жителі та школярі, а також курсанти Національної академії. Зворушливі спогади про мужність і людяність загиблого офіцера СБУ лунали з вуст його товаришів зі служби, які закликали молодь брати приклад з українських Героїв – таких, як Руслан Лужевський, і пам’ятати про їхні подвиги. 

 

 
05/05/2016 18:51
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua