БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

У єдності сила народу: Академія СБУ відзначила День Соборності України

У єдності сила народу: Академія СБУ відзначила День Соборності України

Курсанти та офіцери Національної академії Служби безпеки України взяли участь у святкуванні 100-річчя з проголошення Акту Злуки УНР і ЗУНР на Софіївській площі та вшанували пам'ять героїв, які боролися за соборність і незалежність нашої держави.

 

«Акт Злуки – найвища точка української революції і визвольних змагань початку двадцятого століття. Він став результатом величезних всенародних зусиль, праці і боротьби, що тривали століттями», – звернувся з промовою до українців Президент України Петро Порошенко.

 

Сьогодні військові дії на Сході країни наповнюють День Соборності новим змістом. Єдність і цілісність народу – наш найбільший скарб, який справжні патріоти ніколи й нізащо не припинять боронити.

 

Про історію українського державотворення курсанти, слухачі та студенти більш детально дізналися під час екскурсії до Національного музею історії України та тематичних лекцій, проведених напередодні свята.

 

Також вихованці НА СБУ традиційно віддали шану першому президенту Української Народної Республіки Михайлу Грушевському та поклали квіти до меморіалу Героям Небесної Сотні, схиляючи голови перед тими, хто відстоював унітарність і неподільність Батьківщини ціною здоров’я та життя.

 

  

 

 

23/01/2019 13:41
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua