БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

У день народження Андрія Галущенка студенти та співробітники Академії вшанували його пам'ять

У день народження Андрія Галущенка студенти та співробітники Академії вшанували його пам'ять

2 лютого співробітники Академії разом зі студентами курсу імені Андрія Галущенка відвідали місце поховання Героя та взяли участь у виховному заході, що відбувся у його рідній школі на Київщині.

 

Учителі та школярі Кожанської загальноосвітньої школи організували урок пам’яті, присвячений трьом Героям-землякам – Сергію Гурічу та Андрію Сабадашу, які рівно два роки тому загинули під час проведення АТО, а також позаштатному співробітнику СБУ Андрію Галущенку, якому в цей день мало виповнитися 42 роки.

 

Участь у заході взяли їх родичі, бойові товариші, класні керівники та друзі. Від імені колективу Академії СБУ виступив викладач та учасник АТО, який наголосив, що в навчальному закладі шанують та пам’ятають «Ендрю» і на його героїчному прикладі виховується молоде покоління. «На честь Андрія Галущенка названо курс студентів Інституту інформаційної безпеки. Йому присвячено пам’ятну стелу та відеофільм, які висвітлюють його життєвий шлях – шлях патріота і захисника України. Історію його подвигу та інших співробітників СБУ вихованці Академії розповідають у виставі-реквієм, яку презентують у найбільших містах в рамках всеукраїнського благодійного туру, щоб українці знали своїх Героїв», – підкреслив представник НА СБУ. Він запевнив, що колектив Національної академії буде й надалі підтримувати родини загиблих співробітників СБУ, а її вихованці будуть достойними їх пам’яті. Під час уроку матері Андрія Галущенка Зої Андріївні та дирекції школи було подаровано літературно-художній альманах «Україна. СБУ. Академія. 25 років» з патріотичною лірикою і прозою академічної молоді.

 

 

02/02/2017 19:46
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua