БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

У Запоріжжі Академія СБУ провела благодійний захід на честь загиблих Героїв

У Запоріжжі Академія СБУ провела благодійний захід на честь загиблих Героїв

У Запоріжжі колектив Національної академії Служби безпеки України презентував виставку картин «Невидима варта» та виставу-реквієм «Війна без строку…», присвячені пам'яті співробітника СБУ Юрія Журавльова та всіх Героїв, які віддали своє життя на сході країни.

 

Всеукраїнський благодійний тур, який офіцери та курсанти закладу вищої освіти розпочали в січні 2017 року, сьогодні відвідали понад тринадцять тисяч глядачів. Запоріжжя стало двадцять першим українським містом, де відбувся цей захід.

 

Вшанувати пам'ять загиблих співробітників спецслужби прийшли керівництво області, військові, очільник та співробітники запорізького Управління СБУ, молодь військових освітніх закладів, сотні небайдужих містян, а також рідні Юрія Журавльова.

 

Виступаючи перед присутніми ректор Академії Сергій Кудінов підкреслив, що запорізька земля у цій неоголошеній війні втратила понад сто тридцять кращих синів. «Біль від непоправних втрат відлунює щемом у кожному серці, в кожній українській оселі. Саме тому ми повинні пам’ятати, говорити правду й робити все заради того, щоб мир повернувся в наші міста, повернувся на Донбас».

 

 

 

Під час виставки картин та вистави-реквієму присутні дізналися про долі загиблих бійців невидимого фронту. Також у Запоріжжі відбулася презентація портрета Юрія Журавльова, який був вручений дружині та сину Героя. Курсанти Академії вперше розповіли зі сцени про життєвий і військовий шлях Юрія, котрий із самого початку війни почав співпрацювати зі Службою безпеки, а згодом – став одним із спецпризначенців ЦСО «А». Останні чотири роки життя він боровся проти сепаратистів і російських бойовиків на сході країни. Виступ молоді доповнив фільм про Юрія Журавльова із циклу відеоробіт «Пам'ятаємо».

 

Керівник запорізького УСБУ Олександр Хілько висловив щиру вдячність колективу Академії за проведений захід. «Це переворот свідомості, після якого складно говорити. Важко перебільшити значення справи, яку робить колектив Академії, для вшанування пам’яті Героїв», ‒ зазначив очільник регіонального Управління.

 

Усі зібрані під час заходу кошти були передані на потреби Запорізького військового госпіталю.

 

08/10/2018 17:11
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua