БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

У Сєвєродонецьку колектив Академії провів вечір пам`яті загиблих Героїв

У Сєвєродонецьку колектив Академії провів вечір пам`яті загиблих Героїв

У межах всеукраїнського благодійного туру співробітники та вихованці Національної академії СБ України презентували в Сєвєродонецьку виставку картин «Невидима варта», виставу-реквієм «Війна без строку…» та фільми із циклу «Пам’ятаємо», присвячені загиблим Героям української спецслужби.

 

Доброчинний захід, що відбувся у Луганському обласному українському музично-драматичному театрі відвідали командувач ООС Сергій Наєв, голова Донецької ОДА Олександр Куць, в.о. голови Луганської ОДА – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Філь, начальник ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях Олександр Карпенко, офіцери української спецслужби, молодь військових навчальних закладів та громадськість.

 

Виступаючи перед присутніми, ректор Академії Сергій Кудінов розповів про започатковані СБУ проекти, метою яких є збереження і вшанування пам'яті загиблих співробітників. «Актори вистави-реквієму – курсанти нашого вишу. Вони приїхали на навчання з Донецької, Луганської, Львівської, Одеської та інших областей, де відчувають гіркоту війни і розуміють, що шлях у нас лише один – перемога», – підкреслив керівник НА СБУ.

 

Під час заходу глядачі дізналися про життєвий шлях загиблих співробітників СБУ, найгучніші спецзавдання та участь у бойових операціях на сході України. Також гості переглянули відеосюжети про бійців легендарного спецпідрозділу «Альфа» – полковника Руслана Муляра та прапорщика Юрія Журавльова, які загинули під час виконання бойового завдання у травні 2018 року поблизу села Жолобок Луганської області.

 

Сергій Наєв подякував колективу Академії за втілення в життя унікальної ідеї, яка увічнює пам’ять і прославляє наших захисників. За особистий внесок у зміцнення співробітництва між СБУ та Об’єднаними силами, активну громадянську позицію у патріотичному вихованні особового складу, який виконує службові і бойові завдання із захисту суверенітету та територіальної цілісності, ректор Академії й учасники вистави-реквієму були нагороджені відзнакою та грамотами.

 

Керівники місцевих обласних державних адміністрацій та очільник ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях також відзначили важливість проведення такої роботи.

 

Зібрані під час благодійного вечора кошти були передані до місцевого військового шпиталю.

11/02/2019 15:17
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua