БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

У Полтаві курсанти Академії відвідали місце поховання Геннадія Біліченка напередодні роковин його загибелі

У Полтаві курсанти Академії відвідали місце поховання  Геннадія Біліченка напередодні роковин його загибелі

Колектив  Національної академії Служби безпеки України під час візиту до Полтави разом із керівництвом регіонального Управління СБУ та родиною капітана Геннадія Біліченка відвідали місце поховання Героя напередодні роковин його загибелі. Офіцер «Альфи» загинув 13 квітня 2014 року у бою з проросійськими терористами на Сході України.

 

Очільник УСБУ в Полтавській області Юрій Рахівський розповів курсантам про службовий шлях Геннадія Біліченка у полтавському спецпідрозділі «Альфа». Він зазначив, що мужність, відданість і професіоналізм Геннадія завжди були зразком для молодих співробітників. «Він ціною свого життя, своїм героїзмом показав, що ми не дамо пройти ворогу і захистимо нашу країну», – наголосив Юрій Рахівський.

 

Дружина Наталія Миколаївна подякувала керівнику полтавського СБУ, ректору та молоді Академії за вшанування пам’яті її чоловіка. Зі сльозами на очах вона згадала день, коли він вирушив у відрядження і з якого вже не повернувся. За її словами, Геннадій жив роботою, Службою і це був його свідомий патріотичний вибір: «Пишаюся ним і тим, що доля подарувала мені такого чоловіка».

 

Ректор Академії Сергій Кудінов підкреслив, що Геннадій Біліченко першим став на захист української землі: «Він є зразком офіцера і патріота для курсантів, а його дружина та син – частинкою академічної родини». Керівник запевнив, що на прикладі Геннадія, його відданості Батьківщині та Службі виховується і буде виховуватися молодь спецслужби.

 

Курсанти та офіцери вшанували пам'ять мужнього альфівця хвилиною мовчання та поклали квіти на його могилу.

 

 

11/04/2017 09:30
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua