БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

У Полтаві курсанти Академії СБУ представили виставу-реквієм пам’яті загиблих Героїв Служби

У Полтаві курсанти Академії СБУ представили виставу-реквієм пам’яті загиблих Героїв Служби

Напередодні третьої річниці загибелі співробітника спецпідрозділу «Альфа» Геннадія Біліченка у Полтаві відбувся благодійний захід колективу Національної академії СБУ, присвячений пам’яті співробітників спецслужби – захисників України.

 

Вшанувати пам'ять загиблих воїнів прийшли представники місцевої влади, керівництво полтавського Управління СБУ, ветерани та учасники антитерористичної операції, студенти та курсанти місцевих вишів, а також родина загиблого капітана Геннадія Біліченка – дружина Наталія та син Денис.

 

Ректор навчального закладу Сергій Кудінов висловив вдячність дружині та сину Героя й запевнив, що історію життя і подвигу захисників України колектив Академії буде нести у кожне місто нашої держави. Саму експозицію відвідувачам презентувала автор – співробітниця Академії СБУ Леся Шиденко, яка разом із донькою створила шістнадцять  портретів Героїв, які віддали своє життя за Україну.

 

  

 

Благодійний захід Академії за два місяці відвідали близько 6 тисяч людей у Харкові, Дніпрі, Одесі, Львові, Вінниці та Києві: «Курсанти та співробітники Академії проїхали вже понад п’ять тисяч кілометрів, щоб розповісти правду українцям про Героїв спецслужби. Під час всеукраїнського туру ми зібрали сотні тисяч гривень, які були передані військовим шпиталям для лікування поранених в АТО українських бійців», – зазначив Сергій Кудінов.

 

Під час вистави-реквієму курсанти  від імені загиблих співробітників СБУ розповіли глядачам правду про їх подвиги і самовіддану боротьбу на Сході України.  Серед акторів постановки була молодь із різних міст країни, в тому числі і полтавчани. Історію життя Геннадія Біліченка розповів курсант І курсу Академії, названого на честь українського Героя.

 

Голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко та голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький подякували колективу Академії СБУ за виставу: «Можна багато говорити про патріотизм, але треба один раз побачити цю виставу, яка демонструє героїзм захисників Батьківщини», – наголосив очільник облради.

 

Керівник УСБУ у Полтавській області Юрій Рахівський також висловив вдячність ректору та вихованцям Академії за цей проект, який доводить, що Герої не вмирають. Під час благодійного заходу зібрано понад сто сорок тисяч гривень, які було передано начальнику Полтавського військового госпіталю для реабілітації учасників АТО.

 

  

10/04/2017 16:07
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua