БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

У Національній академії СБУ відбувся навчальний захід за участі міжнародних експертів

У Національній академії СБУ відбувся навчальний захід за участі міжнародних експертів

У Національній академії СБУ проведено семінар з питань реформування сектору безпеки за участі міжнародних експертів. Захід відбувся в рамках співробітництва СБУ з Консультативною місією ЄС в Україні.

 

До навчального закладу української спецслужби завітали представники місії – стратегічний радник з питань державної безпеки Бо Реннер, радник з питань внутрішньої безпеки Ларс-Арне Ерікссон та радник/тренер з питань державної безпеки Осе Маріе Фоссум. Вони детально розповіли майбутнім офіцерам СБУ про діяльність Консультативної місії ЄС в Україні, заходи з реформування сектору безпеки та європейський досвід демократичного цивільного контролю за діяльністю спецслужб. «Наша мета – інтеграція СБУ в євроатлантичну мережу безпекових і розвідувальних служб. Ми зацікавлені у співпраці з Україною», – наголосив Бо Реннер.

 

Курсанти обговорили з іноземними партнерами правові аспекти діяльності європейських спецслужб, зміни в системі СБУ, необхідність посилення ключових функцій спецслужби – контррозвідки, боротьби з тероризмом, захисту державної таємниці та аналітичної діяльності.

 

Консультанти КМЄС на реальних прикладах продемонстрували пріоритетність дотримання законності та захисту прав людини у діяльності європейських спецслужб, наголосили на актуальності підвищення довіри громадян до державних органів, які забезпечують правопорядок і законність в Україні, як запоруки їхньої ефективної діяльності. «Не забувайте, що ваше завдання – захищати Конституцію України», – наголосив Бо Реннер.

 

Перший проректор Національної академії СБУ Володимир Серіков відмітив важливість таких навчальних заходів для професійного становлення майбутніх офіцерів української спецслужби.

 

24/03/2017 16:58
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua