БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

У Національній академії СБУ стартувала вступна кампанія

У Національній академії СБУ стартувала вступна кампанія

10 липня 2015 року в Національній академії Служби безпеки України розпочалася реєстрація документів вступників для участі у конкурсному відборі за спеціальностями (напрямами підготовки) «Державна безпека», «Філологія», «Організація захисту інформації з обмеженим доступом», «Управління інформаційною безпекою» та «Правознавство» (спеціалізація – інформаційна безпека). 


Кандидати на навчання за спеціальностями «Державна безпека» та «Філологія» прибувають до навчального закладу відповідно до дати, зазначеної  у викликах, які надіслані Академією вступникам для участі у конкурсному відборі. 


Натомість вступники, яких зацікавили спеціальності «Організація захисту інформації з обмеженим доступом», «Управління інформаційною безпекою» та «Правознавство» (спеціалізація – інформаційна безпека), можуть подавати документи до відбіркової комісії Навчально-наукового інституту інформаційної безпеки щодня з 9.00 до 18.00 за адресою: м. Київ, вул. Антонова, 2/32, корп. 92. Закінчення прийому документів на зазначені спеціальності від вступників для здобуття ступеня БАКАЛАВРА, які мають право складати вступні екзамени, що проводить Академія, – о 18.00 годині 24 липня 2015 року,  від вступників, які не складають вступних випробувань – о 18.00 годині 31 липня 2015 року. Закінчення прийому документів від вступників для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня СПЕЦІАЛІСТА, ступеня МАГІСТРА – о 18.00 годині 26 липня 2015 року.


Узагальнена інформація про умови вступу, вартість навчання та перелік конкурсних предметів для вступників за спеціальностями «Організація захисту інформації з обмеженим доступом», «Управління інформаційною безпекою» та «Правознавство» (спеціалізація – інформаційна безпека) подається у наступних таблицях або за посиланням http://www.academy.ssu.gov.ua/ua/page_abiturient/.

 

 

10/07/2015 19:00
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua