БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

У Міжнародний день рідної мови до Академії СБУ завітала українська письменниця Ірен Роздобудько

У Міжнародний день рідної мови до Академії СБУ завітала українська письменниця Ірен Роздобудько

До Міжнародного дня рідної мови в Національній академії СБУ провели читання поетичних творів та зустріч із видатною українською письменницею Ірен Роздобудько й співзасновником видавництва «Нора-друк» Миколою Кравченком.

 

Привітав почесних гостей проректор (по роботі з особовим складом) Віктор Макаренко, який у своєму виступі також зробив екскурс в історію заснування Дня рідної мови та розповів про творчі здобутки вихованців Академії на загальнодержавних заходах.

 

Спілкуючись із молоддю, дипломант літературного конкурсу «Коронація слова» Ірен Роздобудько поділилася корисними для авторів-початківців порадами і деякими професійними хитрощами. Курсанти та студенти Академії мали до письменниці чимало запитань, які стосувалися як її ранніх праць, так і творчих планів на майбутнє. На прикладах своїх книг, вона розповіла, як розвивати сюжет, знаходити важливі деталі у загальновідомих фактах та розслідувати історії, мислити творчо і нестандартно. На завершення, Ірен Роздобудько закликала молодь дізнаватися про свій рід, про своє коріння, щоб зрозуміти свою самоцінність і цінність власної родини.

 

 

 

Про особливості співпраці письменників і видавництв розповів голова правління ГО «Книжковий простір» Микола Кравченко. Він  наголосив, що в Україні є потреба в нових авторах і мотивував талановиту молодь Академії продовжувати писати, щоб посісти своє місце в українській літературі.

 

Під час заходу гості та керівництво Академії також вручили дипломи переможцям академічного туру Всеукраїнської студентської олімпіади з української мови, які будуть представляти НА СБУ на фінальному етапі.  

 

 

22/02/2019 14:43
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua