БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

У Миколаєві відбувся благодійний захід присвячений загиблим Героям СБУ

У Миколаєві відбувся благодійний захід присвячений загиблим Героям СБУ

Колектив Національної академії СБУ презентував у Миколаєві виставу-реквієм «Війна без строку…» та виставку картин «Невидима варта», присвячені вшануванню пам’яті загиблим Героям Служби безпеки України.

 

У благодійному заході, що відбувся в обласному палаці культури, взяли участь співробітники СБ України, представники органів державної влади, духовенства, військовослужбовці та студенти. «Пам'ять про Героїв повинна жити в серцях громадян і сприяти консолідації суспільства задля спільної мети – перемоги над ворогом», – зауважив під час відкриття заходу ректор Академії Сергій Кудінов.

 

 

 

Перший заступник голови Миколаївської ОДА В’ячеслав Бонь подякував колективу навчального закладу за правдиві історії про війну і героїзм співробітників спецслужби в районі проведення АТО.

 

Зворушливі слова вдячності Безсмертним воїнам за відвагу у служінні українському народові пролунали й від священнослужителів різних єпархій.

 

З початку російської агресії Миколаївщина втратила понад 150 своїх синів, Служба безпеки – двадцять трьох співробітників.

 

24/10/2017 09:59
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua