БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

У Маріуполі колектив Академії СБУ провів благодійний вечір пам'яті полковника Олександра Хараберюша

У Маріуполі колектив Академії СБУ провів благодійний вечір пам'яті полковника Олександра Хараберюша

Національна академія Служби безпеки України презентувала виставку картин «Невидима варта» та виставу-реквієм «Війна без строку…», присвячені пам’яті полковника СБУ Олександра Хараберюша, який загинув внаслідок теракту у березні 2017 року в центрі Маріуполя.

 

Вшанувати пам'ять одного з кращих контррозвідників України прийшли представники органів державної влади, правоохоронці, представники духовенства, студенти військових та цивільних вишів Маріуполя, а також родина та друзі загиблого офіцера української спецслужби.

 

Ректор Академії Сергій Кудінов розповів присутнім, що мета цього заходу – донести правду про війну та героїзм наших захисників на сході України. «Маріуполь – це те місто, де проходить межа між миром і війною, і вимірюється лише кількома кілометрами. Саме це місто стало незламним форпостом на шляху російського ворога», – наголосив він.

 

Вистава-реквієм «Війна без строку...» у виконанні курсантів Академії від імені загиблих Героїв описує щоденну небезпечну війну захисників України з російськими спецслужбами і терористами. Вперше у ній є розповідь про історію життя й 17-річної служби в лавах СБУ Олександра Хараберюша. На його рахунку тільки за період проведення антитерористичної операції понад 120 затримань членів диверсійно-розвідувальних груп, терористичних угруповань і зрадників України. І з кожною реалізованою справою він та його колеги доводили ворогу, що не дозволять забрати їм рідну землю.

 

Перший заступник Головного управління СБ України у Донецькій та Луганській областях Олександр Карпенко та заступник Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Віктор Ремський висловили вдячність колективу Академії. Вони підкреслили, що подвиги захисників Батьківщини, які залишились вірними Військовій присязі та Українському народові, мають бути прикладом для кожного.

Зібрані під час благодійного заходу кошти передали Маріупольському військовому шпиталю на лікування поранених бійців.

18/12/2017 17:20
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua