БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

У Києві виставу-реквієм курсантів Академії про загиблих Героїв СБУ переглянули близько двох тисяч людей

У Києві виставу-реквієм курсантів Академії про загиблих Героїв СБУ переглянули близько двох тисяч людей

Напередодні 25 річниці Служби безпеки  України у Міжнародному центрі культури і мистецтв Федерації профспілок України відбувся благодійний захід Національної академії СБУ, присвячений вшануванню пам’яті Героїв вітчизняної спецслужби. Колектив навчального закладу презентував виставу-реквієм «Війна без строку…» та виставку портретів загиблих співробітників Служби під назвою «Невидима варта».

Участь у благодійному заході взяли керівники СБУ, Адміністрації Президента України, Генеральної прокуратури України, відомств оборонного та безпекового сектору, Міністерства освіти і науки України, Київської міської державної адміністрації, народні депутати, громадські діячі та відомі артисти України, студенти та курсанти вишів, учні столичних шкіл, а також родини загиблих співробітників СБУ.

 

Перед виставою до глядачів звернувся Голова Служби безпеки України Василь Грицак, який наголосив, що під час АТО українська спецслужба втратила понад 20 кращих співробітників, які віддали найдорожче, що у них було, – життя. «Сьогодні 21 березня виповнюється рівно два роки як загинув капітан СБУ Віктор Мандзик. Ми ніколи не забудемо наших Героїв. І будемо робити все, щоб пам'ять про них жила у віках», – запевнив керівник спецслужби.

 

Під час виступу Василь Грицак розповів глядачам про результати всеукраїнського благодійного туру колективу Академії, який пройшов у п’яти українських містах. Виставу-реквієм та виставку картин у Харкові, Дніпрі, Львові, Одесі та Вінниці переглянули більше 4 тисяч людей. Під час цих благодійних заходів було зібрано понад 230 тисяч гривень, які передали військовим шпиталям для лікування та реабілітації поранених. Кошти, зібрані у Києві, будуть направлені, за словами Голови Служби безпеки, у Військово-медичне управління СБУ та спрямовані на реабілітацію поранених військових української спецслужби.

 

Василь Грицак висловив вдячність акторам вистави – курсантам Академії, курси яких названі іменами Героїв СБУ, за те, що молодь розповідає про подвиги загиблих співробітників.

 

  

 

У цей день також відбулася презентація виставки картин «Невидима варта» співробітниці Академії Лесі Шиденко та її доньки. Відкрив експозицію  ректор НА СБУ Сергій Кудінов, який наголосив на важливості донесення до громадськості правди про справжніх українських Героїв, які віддали життя за незалежність держави. «Вдячний родинам наших загиблих колег, які прийшли на благодійний захід. Ваша присутність і підтримка підтверджує, що ми робимо потрібну справу», – підкреслив керівник навчального закладу. 

 

22/03/2017 21:27
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua