БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

У День рідної мови в Академії відбувся творчий вечір

У День рідної мови в Академії відбувся творчий вечір

У Міжнародний день рідної мови кафедра українського ділового мовлення Національної академії Служби безпеки України провела творчий вечір за участі Володимира Даниленка, голови Київської міської організації Національної спілки письменників України.

 

Зі святом курсантів та співробітників привітав проректор Академії Володимир Серіков, який наголосив, що саме мова завжди була фактором ідентифікації українців. Він нагадав присутнім, що згідно з класифікацією ЮНЕСКО українська мова за милозвучністю і влучністю передачі образів займає третє місце у світі.

 

Про силу і неповторність українського слова також розповів почесний гість навчального закладу. Літературознавець Володимир Даниленко провів майстер-клас з техніки написання прозового твору для молоді Академії, серед якої чимало літературних талантів. Про це свідчать, на його думку, художні збірки з курсантською та студентською творчістю. «Ви обрали дуже нелегку, але цікаву професію. Можливо колись ви вирішите написати книгу. Для цього не треба бути письменником. Найголовніше вірити у свій талант», – зазначив представник Національної спілки письменників України. Він поділився професійними таємницями написання великої прози та навів приклади найбільш успішних романів світової літератури.

 

На заході з нагоди Дня рідної мови звучали і твори молодих авторів. Курсанти декламували власну патріотичну поезію та прозу, яка увійшла до літературно-художнього альманаху «Україна. СБУ. Академія. 25 років». Також керівництво Академії разом із гостем оголосили імена переможців академічного туру Всеукраїнської студентської олімпіади з української мови, яким вручили дипломи. 

 

  

21/02/2017 19:52
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua