БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

У День Героїв Небесної Сотні колектив Академії СБУ віддав шану загиблим під час Революції Гідності

У День Героїв Небесної Сотні колектив Академії СБУ віддав шану загиблим під час Революції Гідності

Мітинг-реквієм у пам'ять Героїв Небесної Сотні відбувся зранку 20 лютого на території Національної академії СБУ біля пам’ятного знаку, встановленому на честь загиблих учасників Революції Гідності.

 

Участь у заході взяли керівництво, співробітники та вихованці вишу, а також директор Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім», активіст Майдану Юрій Стельмащук.

 

Ректор Академії СБУ Сергій Кудінов зачитав звернення керівництва української спецслужби, у якому наголошено на доленосному подвигу Героїв Небесної Сотні, які повстали проти цинічної брехні та фальші, за гідність і свободу, демократичні цінності та європейські прагнення.

 

Керівник вишу також підкреслив, що на плацу в строю стоїть патріотична молодь, яка після подій на Майдані свідомо обрала шлях захисника України та вступила до НА СБУ: «Щороку 20 лютого й у День Гідності та Свободи колектив Академії СБУ віддає шану нашим Героям.  Але про їх безсмертний подвиг ми пам’ятаємо щодня: збережена Гідність – ціною в сотню життів, Незалежність – ціною у тисячі... Таке неможливо забути».

 

До присутніх звернувся і гість Академії Юрій Стельмащук, який зазначив, що Революція Гідності розпочала нову історію України та відкрила нових Героїв. «І сьогоднішній день – це фактично день народження потужної і сильної країни, майбутнє якої залежатиме від вас, вірних воїнів, які прийняли рішення служити нашій державі та мають у серці закон і прагнення справедливості».

 

 

 

Учасники мітингу-реквієму поклали квіти до пам’ятника Героям Небесної Сотні та у хвилині мовчання вшанували пам’ять кожного, хто загинув на барикадах за Батьківщину.

 

Цього ж дня в Інституті інформаційної безпеки віддали шану борцям Революції Гідності, серед них і загиблий співробітник СБУ Андрій Галущенко, який захищав свободу та незалежність України як на Майдані, так і на сході нашої держави. 

 

  

 

Офіцери та молодь Академії у дні вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні також принесли квіти на місця розстрілів мітингувальників.

 

 

 

20/02/2018 16:36
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua