БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

У День Гідності та Свободи в Академії відкрили виставку картин, присвячених Героям

У День Гідності та Свободи в Академії відкрили виставку картин, присвячених Героям

21 листопада в Національній академії Служби безпеки України відбулося відкриття виставки картин «Невидима варта», присвяченої загиблим співробітникам вітчизняної спецслужби.

 

Участь у відкритті взяли керівництво, співробітники та курсанти Академії, а також автор ідеї та художниця – офіцер СБУ Леся Шиденко.

 

Ректор навчального закладу Сергій Кудінов у вітальному слові наголосив, що у цей день разом із Героями Небесної Сотні, які першими стали на захист Свободи і Гідності, українці згадують і подвиги тих, хто продовжив боротьбу із внутрішніми та зовнішніми ворогами.

 

«У лавах перших борців із терористами і сепаратистами на сході були співробітники СБУ. На жаль, у списку загиблих воїнів АТО наші співробітники також перші», – зазначив він. Очільник Академії наголосив на важливості продовження увічнення пам’яті Героїв, яке сьогодні здійснюють у відомчому виші, а також від імені усього колективу подякував автору, яка своїми картинами поширює правду про захисників України.

 

На виставці експоновані 22 роботи, 15 із них – це портрети Героїв СБУ. Художниця розповіла, як зародилася ідея написання картин, як створювалась кожна із них та як виникла сама назва виставки. «Невидима Варта – це не просто символ наших хлопців-Героїв, які загинули. Це символ СБУ, де кожен співробітник стоїть на варті безпеки нашої держави», – зазначила Леся Шиденко.

 

  

 

Одну із робіт під назвою «Життя продовжується» автор подарувала колективу Національної академії Служби безпеки України. На згадку про виставку гостя також підписала курсантам буклети з картинами виставки та виконала для присутніх свою однойменну пісню «Невидима варта».

 

21/11/2016 18:22
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua