БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

У День Гідності та Свободи в Академії СБУ вшанували національних Героїв

У День Гідності та Свободи в Академії СБУ  вшанували національних Героїв

21 листопада в Національній академії Служби безпеки України провели мітинг-реквієм із молитвою за загиблими учасниками Революції Гідності та творчий вечір на честь українських борців за незалежність.

 

Участь у заході взяли керівництво, співробітники й вихованці вишу, духовенство, а також дружина загиблого Героя Небесної Сотні Віктора Швеця.

 

На відкритті мітингу-реквієму ректор Академії СБУ Сергій Кудінов зазначив, що для багатьох курсантів Революція й АТО на Сході держави стали поштовхом обрати майбутньою професією службу в СБУ: «Революція Гідності змінила кожного з нас, додавши впевненості у силі нашого народу. І сьогодні, згадуючи всіх тих, хто загинув на Майдані, наша відповідальність – як громадян України і як захисників нашої держави – повинна зростати».

 

Керівник Академії також підкреслив, що дев’ять навчальних курсів названо на честь загиблих співробітників СБУ. Серед них і заступник сотника Третьої сотні Самооборони Майдану та позаштатний співробітник СБУ Андрій Галущенко, який, вистоявши барикади Революції, загинув на війні.

 

До присутніх звернулася і вдова Героя Небесної Сотні Тамара Швець. «Мій чоловік пішов на Майдан, щоб захистити дітей», – поділилася історією боротьби дружина Героя. Вона розповіла про те, що стало рушійною силою для її чоловіка та більшості учасників Революції Гідності постати за європейський вибір, суверенітет і свободу України.

     

Молитву за всіх загиблих захисників і патріотів, завдяки яким українці мають можливість жити в мирних містах, провів перший заступник Голови Синодального управління військового духовенства УПЦ КП протоієрей Тарас Мельник.

 

«Уся Україна розпочала цей день із молитви. Зранку в усіх православних храмах країни, в тому числі у каплиці Архистратига Михаїла на території вашого навчального закладу, священним словом ушанували подвиг справжніх Героїв», – підкреслив отець Тарас і побажав молоді зберігати віру та пам’ятати історію рідної землі, обороняючи Україну.

 

Під жалобний гімн Майдану «Пливе кача» учасники мітингу-реквієму поклали квіти до пам’ятника Героям Небесної Сотні на честь всіх, хто загинув за Батьківщину.

 

 

Також творчий колектив Академії СБУ організував літературно-художню композицію, присвячену героїчним постатям минулого і сучасності – Василю Стусу, Сергію Нігояну та Василю Сліпаку. Курсанти розповіли про боротьбу вірних синів України, які загинули за різних обставин, але в ім’я незалежності, свободи і гідності українського народу.

 

21/11/2018 22:10
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua