БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

У Чернівцях колектив Академії СБУ присвятив благодійний захід пам’яті капітана Олександра Петрищука

У Чернівцях колектив Академії СБУ присвятив благодійний захід пам’яті капітана Олександра Петрищука

У Чернівцях колектив Національної академії Служби безпеки України презентував виставу-реквієм «Війна без строку...» та виставку картин «Невидима варта», присвячені пам’яті капітана СБУ Олександра Петрищука та всім загиблим під час АТО співробітникам української спецслужби.

 

Ушанувати Героїв прийшли керівники обласної ради та державної адміністрації, військових і правоохоронних структур регіону, вищих навчальних закладів, співробітники Служби безпеки, учасники АТО, волонтери, громадські активісти, а також родини загиблих на сході буковинців. Серед них – сім’я альфівця Олександра Петрищука, який загинув у районі гори Карачун 24 червня 2014 року. Разом із ним у вертольоті, збитому терористами, також були співробітники СБУ Володимир Шкіра, Ігор Горбенко, Марк Шпак та військові Міністерства оборони.

 

«Мета благодійного заходу – розповісти правду про війну через життя і подвиги наших колег, про героїзм, який щодня проявляє наш народ, наші захисники. І сьогоднішній захід ми присвячуємо колегам та всім українцям, які віддали життя за нашу безпеку, нашу незалежність і мир», – наголосив керівник Академії СБУ Сергій Кудінов, звертаючись до буковинців.

 

З початку року доброчинний захід уже відвідали вісім тисяч людей у Харкові, Дніпрі, Одесі, Львові, Вінниці, Сумах, Полтаві та Києві. Чернівці стали дев’ятим містом, де презентували виставку картин та виставу-реквієм.

 

Керівники Чернівецької обласної державної адміністрації Олександр Фищук та обласної ради Іван Мунтян висловили слова вдячності колективу навчального закладу за зворушливий захід, завдяки якому Герої не вмирають, а залишаються назавжди в пам’яті українців.

 

Очільник Управління СБУ в Чернівецькій області Руслан Сторожук та ректор Академії Сергій Кудінов подякували рідним Олександра Петрищука – матері Світлані Олексіївні й сестрі Альоні та запевнили, що пам'ять про нього житиме вічно.

 

Після завершення вистави благодійні кошти, зібрані під час заходу, керівник регіонального Управління СБУ вручив представнику Чернівецького військового госпіталю для допомоги пораненим українським бійцям, де за час війни пройшли лікування близько трьох тисяч захисників нашої держави.

 

    

26/06/2017 15:13
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua