БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

У Черкасах Академія СБУ провела благодійний захід на честь загиблих співробітників СБУ (відео)

У Черкасах Академія СБУ провела благодійний захід на честь загиблих співробітників СБУ (відео)

У рамках всеукраїнського благодійного туру курсанти Академії СБУ провели у Черкасах вечір пам’яті загиблих під час проведення антитерористичної операції співробітників Служби безпеки України. Вони представили виставу-реквієм «Війна без строку…» та виставку картин «Невидима варта».

 

Вшанувати загиблих Героїв прийшли представники органів державної влади, співробітники Управління СБУ в Черкаській області, військові та духовенство, а також курсанти і студенти місцевих вишів.

 

Ректор Академії СБ України Сергій Кудінов зазначив, що колектив навчального закладу розпочав всеукраїнський благодійний тур у січні 2017 року. Нині захід уже відвідали одинадцять тисяч людей у різних куточках нашої країни. Черкаси стали шістнадцятим містом України, де відбувся доброчинний вечір.

 

«Ми продовжуємо нести людям правду про війну та увічнювати подвиг співробітників СБУ, адже у кожному місті відчуваємо, що це потрібно Україні та українцям. Те, що не дозволяє нам стояти осторонь, так це любов до рідної землі та пам`ять про наших загиблих Героїв», – наголосив Сергій Кудінов.

 

Глядачі ознайомилися із репродукціями виставки картин та переглянули виставу-реквієм. Під час заходу колектив Академії також презентував один із фільмів відеопроекту «Пам’ятаємо», присвячений підполковнику СБУ Володимиру Шкірі, який загинув 24 червня 2014 року під Слов’янськом у збитому терористами гелікоптері.

 

 

 

Голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко подякував колективу Національної академії СБУ за надзвичайний захід про Героїв, який пройняв серце кожного присутнього у залі.

 

Начальник УСБУ у Черкаській області Олег Бойко наголосив, що і сьогодні співробітники черкаського Управління знаходяться у районі проведення АТО: «Багато наших офіцерів не раз виконували завдання разом із загиблими колегами на сході. І тому для нас особливо важливий цей захід, який розповідає про співробітників СБУ, відданих Українському народу».

 

До учасників та глядачів також звернувся митрополит Черкаський та Чигиринський Владика Іоан, який побажав Божого благословення співробітникам СБУ та усім українським військовим. «Служба безпеки України завжди на передовій, яка проходить не лише на лінії розмежування, а й проходить у будь-якому місті України, на мирній території. Для співробітників Служби – це територія боротьби за свободу і за наше майбутнє», – наголосив митрополит.

 

Кошти, зібрані під час благодійного заходу, передали до Черкаського обласного госпіталю ветеранів війни для потреб Центру реабілітації учасників антитерористичної операції.

 

05/03/2018 14:57
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua