БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Творчий і театралізований День української писемності та мови в Академії СБУ

Творчий і театралізований День української писемності та мови в Академії СБУ

У День української писемності та мови в Національній академії СБУ провели творчий вечір-зустріч за участі відомої письменниці Галини Тарасюк, лауреата всеукраїнських і міжнародних літературних премій, кавалера ордена Княгині Ольги.

 

Розпочав захід перший проректор Володимир Серіков, який зазначив, що саме День української писемності та мови гуртує всіх на шляху відродження духовності, зміцнення державності, формування громадянського світогляду, адже кожен народ відбувся лише тоді, коли усвідомив себе в рідному слові.

 

Під час зустрічі вихованці Академії натхненно декламували вірші та співали українські пісні. Особливо вразила письменницю емоційна авторська поезія курсантки 5 курсу. Галина Тарасюк подякувала дівчині, додавши, що її переповнює гордість за таку талановиту молодь. «Я бачу тут цвіт української нації, бачу людей, які віддані своїй справі», – наголосила гостя.

 

Разом із представниками Академії письменниця нагородила переможців академічних турів VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка та XVII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, а також авторів кращих тематичних стіннівок.

 

  

 

На згадку про теплу зустріч керівництво навчального закладу подарувало Г. Тарасюк художньо-поетичний альманах «Захисникам України – Слава!», авторами якого є творча молодь Академії.

 

З нагоди Дня української писемності та мови у відомчому навчальному закладі також підготували виставу «Сватання на Гончарівці» Григорія Квітки-Основ’яненка, акторами якої стали курсанти НА СБУ.  

 

    

10/11/2016 19:39
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua