БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

Творча зустріч із Оксаною Білозір

Творча зустріч із Оксаною Білозір

Напередодні Нового 2016 року на запрошення керівництва навчального закладу у Національній академії Служби безпеки України відбулася творча зустріч з народною артисткою України Оксаною Білозір.

 

«Оксана Володимирівна вболіває всім серцем за Україну та є справжнім другом Національної академії СБУ», – підкреслив т.в.о. ректора Академії полковник Кудінов С.С., розповідаючи про активну громадську діяльність співачки. Оксана Білозір особисто організовувала обміни полоненими в районі проведення АТО та закупівлю медикаментів для лікування поранених українських бійців, виступала з концертами для військових та місцевого населення військових у Донецькій і Луганській областях, а нині надає благодійну допомогу сім’ям загиблих учасників антитерористичної операції. У реалізації цих заходів співачку активно підтримували співробітники Академії.

 

Під час творчого вечора народна артистка виконала свої нові та найбільш популярні пісні, декілька із яких заспівала разом із офіцерами і курсантами. Багато композицій було присвячено українській землі, нашим воїнам, які мужньо виконують свій військовий обов’язок у районі проведення АТО, а також тим жінкам, які втратили своїх рідних і близьких. «Рани війни ми всі переживаємо як одне ціле, тому що чорне крило цієї несправедливої і жорстокої війни торкнулося майже кожної української сім’ї, майже кожне українське серце і кожну українську душу», – зазначила Оксана Володимирівна.

 

Вона подякувала учасникам антитерористичної операції за їхню мужність і героїзм, за їх величезний подвиг та звитягу заради майбутнього української держави. «Любов до рідної землі та готовність до її захисту – це ті святі речі, які визначають наше теперішнє і майбутнє. Це те, що робить нас українцями і сьогодні заставляє нас тяжко, але виборювати свою особисту свободу для того, щоб наші діти, наше майбутнє покоління казали з гордістю «Я – українець! У мене є моя держава і це Україна!» Бо сьогодні українським народом захоплений увесь світ!», – наголосила Оксана Білозір. 

 

  

23/12/2015 15:36
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua