БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Три «золота» та «бронза» – результати спортсменів НА СБУ на Європейських іграх у Мінську

Спортсмени України у перші три дні Європейських ігор-2019 забезпечили Україні 17 медалей та третє місце в загальному рейтингу. Чотири нагороди здобули для української скарбниці співробітники Національної академії СБУ.

Перше золото Україні у перший день змагань принесла Дар’я Білодід. Чемпіонка світу 2018 року із дзюдо у фіналі перемогла суперницю з Росії Ірину Долгову у ваговій категорії до 48 кг. Напружений поєдинок завершився результатом 1:0 на користь української спортсменки.

Колега Дар’ї по виду спорту Георгій Зантарая також піднявся на найвищу сходинку п’єдесталу у ваговій категорії до 66 кг. Чотири із п’яти сутичок йому вдалося завершити перемогою достроково. У фіналі українець здолав Медвеза Матео з Італії.

Одночасно з перемогою на Європейських іграх Георгій втретє отримав титул чемпіона Європи, оскільки для дзюдоїстів ці змагання є також континентальною першістю. Тож наш спортсмен був нагороджений одразу двома золотими медалями.

Нагороду найвищого ґатунку у змішаній комбінованій естафеті (800 м – 600 м – 400 м – 200 м) здобули українські легкоатлети – співробітник Академії Євген Гуцол, Ольга Ляхова, Олексій Поздняков та Яна Качур. Вони продемонстрували найкращий час  – 4.25,02.

Бронзову медаль у другий день змагань також завоював досвідчений стрибун у висоту Богдан Бондаренко. Із результатом 2 м 21 см українець закріпив за собою підсумковий третій рядок і приніс 10 балів до загального заліку.

Вітаємо українських спортсменів та бажаємо ще більше нагород на Європейських іграх!

24/06/2019 12:13