БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

Третій лижний турнір на Кубок ректора Академії СБУ

З нагоди 26-ї річниці Національної академії Служби безпеки України на вело-лижній базі Національного університету фізичного виховання та спорту України відбулися лижні перегони, участь у яких взяло понад 80 курсантів, співробітників та слухачів навчального закладу.

«Це стало гарною традицією починати рік з перемог, у першу чергу – над самим собою. Незважаючи на результати змагань, ви всі молодці. Адже прагнете подолати невпевненість, перебороти себе і стати сильнішими, стати кращими», – зазначив ректор Сергій Кудінов на відкритті спортивного заходу.

Цього разу на учасників чекало значно серйозніше випробування, аніж у минулих роках. Хлопці змагалися на дистанції 5 км, а довжина лижної траси для дівчат склала 3,5 км. Проте усі спортсмени успішно подолали перешкоди та впевнено дісталися фінішу.

За результатами турніру були визначені фіналісти індивідуальних і командних перегонів. В особистій першості серед хлопців переміг курсант 3 курсу, а серед дівчат перше місце здобула представниця 2 курсу НА СБУ. У командному протистоянні Кубок ректора виборола чоловіча збірна 4 курсу та жіноча 3 курсу.

30/01/2018 10:26