БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Свято весни для колективу Національної академії СБУ та дітей школи-інтернату

Свято весни для колективу Національної академії СБУ та дітей школи-інтернату

До Міжнародного жіночого дня колектив художньої самодіяльності НА СБУ організував свято весни для усіх жінок у навчальному закладі, а також для учнів і вчителів підшефної школи-інтернату № 9 для дітей зі зниженим слухом. 

 

Оркестр, квіти та солодощі – саме так напередодні свята співробітниць Академії зустрічав на роботі чоловічий колектив.  

 

«Для нас головне – щоб кожна із вас була щасливою в Академії, реалізованою та успішною. Щоб кожна жінка відчувала, що її потреби враховані і забезпечені, мала змогу розвиватися і почувати себе повноправною частиною нашого великого колективу», – зазначив на урочистому зібранні ректор НА СБУ Сергій Кудінов. Він подякував усім жінкам, які щодня своєю самовідданою працею роблять Академію сучасним і прогресивним вищим військовим навчальним закладом.

 

Для представниць жіночої статі організували святковий концерт за участі творчо обдарованих курсантів та співробітників, а також заслужених артистів України. Темою театралізованого дійства, насиченого фокусами, стенд-апом, танцями та піснями стало одвічне питання «Чого хочуть жінки?»

 

  

 

Молодь Академії традиційно виступила зі концертними номерами і перед колективом школи-інтернату. Офіцери та курсанти НА СБУ створили для школярів та педагогів святкову атмосферу та подарували незабутні емоції.

 

 

  

11/03/2020 16:15
◄ Повернутись