БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

Створення нової удосконаленої системи виховання української молоді обговорили у Національній академії СБУ

Створення нової удосконаленої системи виховання української молоді обговорили у Національній академії СБУ

Актуальні питання вдосконалення військово-патріотичного і професійного виховання фахівців сектору безпеки України обговорили під час науково-практичної конференції, яку провели у Національній академії СБУ.


У науковому форумі взяли участь представники органів державної влади та громадських організацій, Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України, Управління роботи з особовим складом СБ України, Центру спеціальних операцій "А" СБ України, Штабу АТЦ при СБ України, а також науковці та викладачі 12 вищих військових навчальних закладів України. 

 

Під час заходу дослідники розглянули актуальні проблеми виховної роботи з особовим складом суб'єктів сектору безпеки України, професійної компетентності та підвищення кваліфікації спеціалістів із військово-патріотичного виховання, психолого-педагогічних технологій професійної підготовки фахівців військових формувань і правоохоронних органів до якісного виконання завдань у сучасних умовах. 

 

"Академія вже давно стала науковим майданчиком, де збираються однодумці для обговорення важливих питань розбудови України. Сьогодні одним із них є створення нової удосконаленої системи виховання української молоді, яка в умовах проведення АТО й існування прямої загрози втрати державності потребує об'єднання зусиль усіх фахівців, які опікуються питаннями виховання захисників нашої держави", - підкреслив ректор Академії Сергій Кудінов, відкриваючи захід.

 

Співробітники НА СБУ поділилися із присутніми позитивним досвідом Академії щодо впровадження інноваційних активних методів виховного впливу, спрямованих на формування свідомої громадянської позиції майбутніх офіцерів Служби безпеки, їх готовності до захисту України.


Про державну Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді, затверджену Указом Президента України у 2015 році, впровадження міжнародного досвіду та проблеми української ідентичності розповів начальник відділу національно-патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту України Микола Ляхович.


Під час наукових дискусій дослідники обговорили і сучасний рівень військово-патріотичного виховання фахівців сектору безпеки. Зокрема, учасник бойових дій в Афганістані та на сході України, пошуковець Всеукраїнської громадської організації "Закінчимо війну" Анатолій Дроздов наголосив на актуальності і важливості заходу. У районі АТО він бачив багатьох молодих українських воїнів, котрі своєю героїчною відданістю нагадали йому курсантів Академії ВМС ім. Нахімова, які співали Державний гімн України в анексованому Криму. Саме такою, на його думку, сьогодні повинна бути молодь.

 

За результатами конференції учасники ухвалили рекомендації щодо вдосконалення системи військово-патріотичного виховання, які будуть надіслані у відповідні органи державної влади, правоохоронні відомства, наукові установи та військові виші.

 

    

30/04/2016 14:03
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua