БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Студенти Інституту інформаційної безпеки святкують отримання дипломів бакалавра

Студенти Інституту інформаційної безпеки святкують отримання дипломів бакалавра

34 студенти Навчально-наукового інституту інформаційної безпеки Національної академії СБУ здобули освітній ступінь бакалавра за спеціальностями «Організація захисту інформації з обмеженим доступом» та «Правознавство».

 

«Сьогодні ми вручаємо дипломи не лише кваліфікованим фахівцям, а й гідним патріотам України з активною життєвою та громадянською позицією. Не секрет, що майбутнє країни залежить від освіти її громадян, тому бажаю вам продовжувати освітній шлях та ніколи не зупинятися на досягнутому», – наголосив у вітальному слові перший проректор Олександр Фармагей. Він також зазначив, що цьогоріч Інститут уперше випускає бакалаврів-правників.

 

Під час урочистої церемонії відбулося нагородження кращих студентів, які зміцнили авторитет та примножили здобутки НА СБУ на загальнодержавному рівні. Серед них – переможці Всеукраїнської олімпіади «Шляхи та механізми захисту інформаційного простору України від шкідливих інформаційно-психологічних впливів», учасники всеукраїнських змагань зі слідчих дій, лауреати конкурсу самодіяльної художньої творчості «Таланти твої, СБУ», співавтори художньо-публіцистичного альманаху «З Батьківщиною в серці».

 

Також подяками за виховання дітей, які стали справжньою гордістю вишу, відзначили батьків Карини Дзюбенко, Богдана Кайла та Андрія Максименка.

 

Від імені випускників виступила студентка Анна Березньова, яка висловила керівництву й науково-педагогічному складу Академії СБУ щиру вдячність за ґрунтовну фахову підготовку, визначені життєві орієнтири та цінні настанови на майбутнє.

 

05/07/2019 17:58
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua