БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Студент Національної академії СБУ – переможець конкурсу наукових та творчих робіт з прокурорсько-слідчої діяльності

Студент Національної академії СБУ – переможець конкурсу наукових та творчих робіт з прокурорсько-слідчої діяльності

У прокуратурі міста Києва нагородили учасників ІІ щорічного конкурсу «10 кроків прокурора до подолання корупції» серед студентів-правників Київщини, переможцем якого став Олександр Грохольський – студент Навчально-наукового інституту інформаційної безпеки НА СБУ.

 

Цьогоріч учасниками конкурсу стали 22 представники київських вишів, які відобразили в роботах власне бачення реальних шляхів подолання корупції в сучасному українському суспільстві.

 

Студент Академії Олександр Грохольський представив на розгляд конкурсної комісії свою роботу у вигляді презентації, де чітко й лаконічно зображені реальні кроки знищення корупції та шляхи їх втілення.

 

Зокрема, Олександр запропонував ініціювати збільшення кримінальної відповідальності за корупцію, виключивши альтернативу між покараннями та встановивши жорстке покарання у вигляді позбавлення волі в поєднанні з конфіскацією майна та позбавленням права обіймати певні посади.

 

Також студент підготував план дій щодо формування в молодого покоління й майбутніх правоохоронців різко негативного ставлення до неправомірної вигоди.

 

Під час церемонії нагородження молодь привітав заступник прокурора міста Києва Сергій Репецький. Він зауважив, що студентам вдалося щиро та неупереджено окреслити проблеми, пов’язані із протидією корупції та надати свої пропозиції, як системно підійти до їх вирішення.

 

Щиро вітаємо Олександра Грохольського та бажаємо нових творчих і наукових здобутків!

05/03/2019 13:14
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua