БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Стрибки у висоту: співробітник Академії Андрій Проценко виконав олімпійський норматив і здобув «срібло» на міжнародному турнірі

Призер чемпіонату світу та чемпіонату Європи у 2014 році Андрій Проценко виборов срібну медаль на турнірі Золотої Серії World Indoor Athletics Tour «Кубок Коперника» у Торуні (Польща).

На фінішній прямій Андрій Проценко разом із італійським колегою взяв висоту 2,34 м із третьої спроби, тоді як білоруський спортсмен Максим Нєдосєков подолав цю планку з першого стрибка. Висоту 2,36 м не зміг підкорити жоден із учасників.

Саме тому українець Андрій Проценко з найкращим результатом сезону у світі та виконаним олімпійським нормативом посів лише друге місце на цих змаганнях.

Вітаємо нашого співробітника із вдалим виступом та бажаємо підкорення найвищих спортивних вершин!

18/02/2021 16:29