БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Співробітнику СБУ Андрію Галущенку відкрито меморіальну дошку

Співробітнику СБУ Андрію Галущенку відкрито меморіальну дошку

У селі Кожанка на Київщині відкрили меморіальну дошку позаштатному співробітнику Служби безпеки України Андрію Галущенку.

 

Мітинг-реквієм, присвячений пам'яті Ендрю, якому в цей день мав виповнитися 41 рік, а також пам'яті його односельчан Сергія Гуріча та Андрія Сабадаша, які загинули торік 2 лютого під Дебальцево, відбувся у рідній школі хлопців.

 

Висловити свої співчуття сім’ям та вшанувати Героїв прийшли друзі та бойові побратими Андрія Галущенка з 3 сотні Самооборони Майдану, батальйону імені генерала Кульчицького, представники місцевої влади, громадських і волонтерських організацій, учні та вчителі школи, офіцери й вихованці Національної академії СБУ.

 

Меморіальну дошку на будівлі школи відкрили матір, дружина та донька Героя. Після її освячення почесна варта НА СБУ разом із товаришами Андрія Галущенка поклали квіти до пам’ятного знаку.

 

Друзі та бойові товариші згадували історії з фронту, пов’язані з Ендрю, розповідали як Андрій допомагав евакуювати місцевих жителів із «гарячих точок» АТО, боровся з контрабандою та про те, як врятував життя свого товариша під час обстрілу. Організатори заходу також продемонстрували присутнім відеосюжет Академії СБУ, створений у рамках проекту «Пам’ятаємо», що висвітлює життєвий та бойовий шлях Андрія Галущенка.

 

Вихованці Академії на знак шани і вдячності Ендрю за його подвиги продекламували власні вірші, присвячені українським воїнам. «Я пишаюся тим, що мій курс носить ім’я Героя. Для нас це велика честь і ми готові продовжити його справу – боротьбу за краще майбутнє для України!», – підкреслив Сергій Гонтар, студент І курсу імені Андрія Галущенка Інституту інформаційної безпеки НА СБУ.

 

  

 

 

03/02/2016 10:26
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua