БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

«Співробітники СБУ ведуть боротьбу за Україну на всіх фронтах», - ректор Академії привітав колектив з професійним святом

«Співробітники СБУ ведуть боротьбу за Україну на всіх фронтах», - ректор Академії привітав колектив з професійним святом

Напередодні 25-ої річниці створення Служби безпеки України відбулося урочисте зібрання колективу Академії.

 

З вітальними словами до співробітників, вихованців та гостей навчального закладу звернувся ректор Сергій Кудінов, який зачитав звернення Голови Служби безпеки України Василя Грицака з нагоди професійного свята. У вітальній адресі керівника спецслужби наголошено, що сьогодні вже немає потенційних загроз національній безпеці — є агресор, шпигуни, терористи, що вбивають мирних українських громадян, прагнуть знищити нашу державність. Василь Грицак висловив вдячність співробітникам СБУ, які, воюючи на видимих і невидимих фронтах, не дали ворогу завоювати Україну.

 

Ректор Академії підкреслив, що сьогодні співробітники Служби безпеки ведуть боротьбу за Україну на всіх фронтах і результати цієї титанічної роботи українці бачать щодня. «Ці результати неможливо виміряти кількістю затриманих диверсантів чи вилученої у злочинців зброї. Результати СБУ – це попереджені злочини і  врятовані життя наших громадян», – наголосив Сергій Кудінов. Він згадав про подвиги Героїв Служби, які до останньої хвилини життя були вірними своєму обов’язку перед громадянами. Їх пам’ять присутні вшанували хвилиною мовчання.

 

Очільник Академії також зауважив, що колектив навчального закладу несе відповідальність за долю Служби і її майбутнє: «Дякую кожному із вас за внесок у розбудову СБУ та вибір на користь служіння Українському народові».

 

Під час урочистого зібрання кращі співробітники та курсанти Академії отримали відомчі нагороди і військові звання. Крім того, за плідне співробітництво в освітній і науковій сферах ректор НА СБУ вручив нагороди колегам із вищих навчальних закладів та наукових установ України.

 

24/03/2017 16:51
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua