БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Співробітники СБУ разом із учасниками Євромайдану відзначили День Гідності та Свободи

Співробітники СБУ разом із учасниками Євромайдану відзначили День Гідності та Свободи

У навчальному закладі української спецслужби біля пам’ятника Героям Небесної сотні відбулися урочистості з нагоди Дня Гідності та Свободи.

 

Разом із колективом Академії участь у відзначенні державного свята взяли представники Громадської ради з питань оновлення СБУ, рідні загиблих Героїв Революції Гідності – Віктора Швеця й Андрія Дигдаловича, громадські діячі та студенти-активісти Євромайдану.

 

Відкриваючи захід, ректор Академії зазначив, що більше 90 днів у центрі столиці тривала боротьба українців за Гідність, а з квітня 2014 року на сході нашої держави триває боротьба за Свободу. «Приклад Героїв Небесної Сотні був визначальним для українських воїнів, які, не роздумуючи, вирушили на схід боронити рідний край. Їх подвиги вкотре довели всій міжнародній спільноті, що українці – сильний народ», – наголосив Сергій Кудінов.

 

Радник Голови СБУ, секретар Громадської ради з питань оновлення СБУ Ярослав Антоняк також привітав присутніх зі святом, підкресливши, що для українського народу Гідність та Свобода перестали бути просто словами. «Тут, в Академії, встановлено пам’ятні знаки, які вшановують учасників Революції Гідності й учасників АТО. Сам факт того, що майбутнє національної спецслужби виховується на цій пам’яті підтверджує, що Служба безпеки буде оновленою і достойною тих людей, які поклали своє життя за нашу Незалежність, Свободу та Гідність», - зазначив він.

 

Під час урочистостей гості та представники Академії поклали квіти до пам’ятника Героїв Небесної Сотні і у хвилині мовчання згадали знайомих та невідомих борців, які віддали життя за Батьківщину. У цей день академічна молодь принесла квіти і на Майдан Незалежності, на місце загибелі учасників Революції. 

 

    

 

З нагоди Дня Гідності та Свободи в Академії також було проведено концерт артистами мистецького проекту «Народна філармонія», які презентували народні та козацькі пісні, а також пісні, написані з присвятою учасникам Євромайдану й АТО.

 

Під час заходу голова ГО «Об’єднання родин Героїв Небесної Сотні та активістів Революції Гідності» Тамара Швець вручила фотолітописи-трилогії «Майдан. Революція Гідності» колективу НА СБУ та студентам українських вишів, котрі першими у листопаді 2013-го вийшли на мирну акцію протесту. Сергій Кудінов наголосив, цей захід є яскравим свідченням того, що співробітники Служби безпеки та цивільні громадяни єдині у своїх прагненнях і разом борються за щасливе й мирне майбутнє України.  

 

21/11/2016 22:06
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua