БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Співробітники Національної академії СБУ вибороли ІІІ місце на міжнародних змаганнях серед військовослужбовців

Співробітники Національної академії СБУ вибороли ІІІ місце на міжнародних змаганнях серед військовослужбовців

Команда співробітників Національної академії СБУ другий рік поспіль виборює бронзовий кубок Міжнародної спартакіади «Офіцерські старти» серед українських та іноземних військових.

 

Участь у турнірі взяли команди Генерального штабу ЗСУ, Військово-Морських Сил, Сухопутних військ, Повітряних Сил, Сил спеціальних операцій, Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, а також представники іноземних країн, а саме: збірні команди збройних сил Латвійської Республіки, Литовської Республіки, Сполучених Штатів Америки, Канади та Республіки Польщі. 

 

Цього року спортсмени віком від 35 років боролися за перемогу у змаганнях з футзалу, плавання, кульової стрільби з ПМ, настільного тенісу, шахів та бадмінтону.

 

Співробітники НА СБУ продемонстрували високий рівень спортивної підготовки та вибороли чимало нагород. Як і в минулі роки, офіцерам Академії не було рівних на змаганнях із настільного тенісу, де двоє наших гравців зайняли І та ІІ місця в особистій першості та уже втретє стали лідерами у цьому виді спорту.

 

       

 

Команді вишу української спецслужби також вдалося здобути «срібну» та «бронзову» нагороди в турнірі з плавання та футзалу. Порадували вболівальників і особисті перемоги співробітників Академії у вправах ПМ-1 та ПМ-3, друге місце на змаганнях з плавання (100 м брасом) та номінація «Кращий нападник» за результатами матчів з футзалу.

 

Ректор Національної академії СБУ Сергій Кудінов привітав усіх учасників з визначною міжнародною спортивною подією та подякував іноземним делегаціям, які у складний для держави час підтримують українських військових.

 

За підсумками Міжнародної спартакіади команда Академії здобула почесне третє місце, а її учасники нагороджені кубками, дипломами та подарунками від організаторів і Федерації футболу України.

 

  

08/02/2019 20:28
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua