БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Співробітники НА СБ України Георгій Зантарая та Дар’я Білодід призери найпрестижнішого міжнародного турнір світової серії Гран-Прі з дзюдо

Співробітники НА СБ України Георгій Зантарая та Дар’я Білодід призери найпрестижнішого  міжнародного турнір світової серії Гран-Прі з дзюдо

В  китайському Хух-Хото завершився черговий  турнір світової серії Гран-Прі з дзюдо. Це заключний старт світової серії перед головним офіційним турніром року – чемпіонатом світу, який відбудеться 28 серпня по 03 вересня в угорському Будапешті.

 

В чоловічій українській команді лише один спортсмен зумів пробитися до подіуму – срібним призером у ваговій категоріх до 66 кг. став киянин Георгій Зантарая. Український дзюдоїст, чемпіон світу та Європи впевнено переміг у трьох поєдинках, лише у четвертому, фінальному, поступився чемпіону минулорічного турніру Grand Slam  в Абу-Дабі.

 

Результативно виступили  в Китаї українські дзюдоїстки.  У ваговій категорії до 48 кг. вперше нагороду на дорослих світових стартах здобула юна киянка, діюча чемпіонка Європи Дар’я Білодід. Вона стала бронзовою призеркою, перемогла у поєдинку за медаль товаришку по команді Марину Черняк (Запоріжжя). 

 

04/07/2017 18:39
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua