БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Співробітники Академії вшанували подвиг Героїв АТО та провели уроки мужності у школах, де навчалися загиблі військовослужбовці СБУ

Співробітники Академії вшанували подвиг Героїв АТО та провели уроки мужності у школах, де навчалися загиблі військовослужбовці СБУ

1 вересня співробітники Національної академії Служби безпеки України, які нещодавно повернулися з району АТО, провели уроки мужності у рідних школах Руслана Лужевського, Володимира Шкіри та Марка Шпака – військовослужбовців української спецслужби, котрі загинули на сході нашої держави.

 

На Київщині офіцери Академії відвідали три навчальні заклади – школи № 271, № 286 міста Києва та Волошинівський навчально-виховний заклад, де поспілкувалися з учнями і педагогами про життєвий шлях та бойові заслуги загиблих побратимів, дали оцінку нинішній ситуації у східному регіоні та ролі Служби безпеки України у боротьбі з російським агресором.

 

    

 

Під час цих заходів вони також зустрілися з рідними Руслана Лужевського та Володимира Шкіри, які розповіли про шкільні роки навчання героїв, їхні прагнення бути захисниками України. «Служба безпеки у цій неоголошеній війні несе непоправні і болючі втрати. І наш моральний обов’язок перед загиблими воїнами – пам’ятати їх героїчні подвиги, завдяки яким ми розуміємо ціну нашого миру і незалежності», – підкреслив співробітник Академії в одній із шкіл.

 

У рамках уроків мужності учасники АТО подарували кожній школі диски з відеосюжетами під назвою «Пам’ятаємо», які колектив Національної академії СБУ присвятив загиблим співробітникам української спецслужби.

 

  

 

У селі Волошинівка представники Академії разом із батьком Михайлом Григоровичем Лужевським відвідали місце поховання альфівця, якому 31 серпня мав виповнитися 41 рік. 

01/09/2016 20:45
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua